niedziela, 5 maja 2013

Games Workshop zaprasza ;)

!Już 11 Maja Warszawski sklep GW hucznie obchodzi swoje pierwsze urodzinki i zaprasza wszystkich  na wspólne radowanie się z tego wspaniałego faktu i uczczenie tego wydawaniem pieniędzy :D Tak czy siak pojadę tam i pewnie pół dnia spędzę na oglądaniu tego wszystkiego i może nawet kupię jakieś farbki, czy figurki, ale...

Chyba jeszcze nigdy nie widziałem sklepu który tak widocznie byłby zainteresowany tylko pieniędzmi. Nie wiem, czy to odgórne naciski i wytyczne dla wszystkich sklepów, czy to pomysły tylko i wyłącznie kierownictwa polskiego sklepu, lecz jak dla mnie: nieco fuj i be.

W oficjalnym wydarzeniu na FB czytamy, że:

Sto lat, sto lat... Games Workshop Warszawa ma zaszczyt zaprosić wszystkich i bez wyjątków, na swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji, mamy dla was moc atrakcji i specjalnych ofert. Każdy znajdzie coś dla siebie:
 Przesyłka ekspresowa - Każdy kto tego dnia złoży zamówienie w naszym sklepie za min. 250 zł z opcją odbioru na miejscu otrzyma swoją przesyłkę w przeciągu 3-4 dni zamiast czekania tak jak zawsze ok 14 dni :D !.
 9 - 12 - Poranek z przyjacielem - Każdy hobbysta, który w tych godzinach przyprowadzi do nas osobę, która nie malowała i nie grała w nasze gry, abyśmy mogli wprowadzić ją w świat Warhammera, Warhammera 40000 lub Hobbita, otrzyma od nas przypinkę Gwardii Imperialnej , która jest do zdobycia tylko tego jednego szczególnego dnia !
 13 - 14 - Konwersja bohaterów -Kup dowolnego bohatera z dowolnego systemu i skonwertuj go przygotowanymi bitzami (można też przynieść swoje). Uczestnicy, otrzymają od nas przypinki gwardii imperialnej. Skonwertowane modele otrzymają od nas jakąs (zabawną:) ) zasadę specjalną do wykorzystania w Arenie Śmierci!
 14 - 15 - Speed Painting - Kup minimum 4 farby i w przeciągu 20 minut pomaluj wcześniej skonwertowany model. Za zabawne/ciekawe pomalowanie modelu otrzymaj od nas kolejną zasadę specjalną do wykorzystania w Arenie Śmierci !
 15 - 16 - Arena Śmierci - Zmierz się z innymi uczestnikami w walce na śmierć i życie na naszej arenie śmierci. Zwycięzca nie tylko okryje się wieczną chwałą zdobywając tytuł Czempiona Areny, ale również będzie mógł wyzwać na bitwę jedną osobę z naszej ekipy.
 16 - 17 - Stołowe opowieści - Wysłuchajcie historii powstawania naszego nowego stołu, oraz fabuły, jaka się za nim kryje.
 16.30 - Aukcja sklepowego pudełka bitzów i podręczników z podpisami autorów - osoba, która w tym dniu zrobi największe zakupy, otrzyma od nas pudełko bitzów skrzętnie przez nas zbieranych. Podręczniki biorą udział w oddzielnych aukcjach, działających na tej samej zasadzie, z ta różnicą, że otrzymujecie możliwość kupienia danego podręcznika po normalnej cenie.
 Dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z naszymi grami i kupi tego dnia zestaw startowy, będzie miał możliwość wzięcia udziału w specjalnej akademii :
17 - 18 - Akademia Warhammer 40.000
18 - 19 - Akademia Warhammer
19 - 20 - Akademia Hobbit
Serdecznie zapraszamy!


Może i jestem nieco rozwydrzony przez rozdawanie fantów w czasie wielu eventów, ale...

1. KUP bohatera i doklej do niego super bitzy - damy mu super zabawną moc.
2. KUP farbki(minimum 4!!), pomaluj kupionego ludzika na szybkości - damy mu super zabawną moc -.-"
3. Walcz z innymi - no, to już brzmi dobrze.
4. Jak powstał nasz stół - godzina gadania jakie super są nasze figurki, które są na stole i jaką mają historię, powinniście je kupić! (sory, tak to dla mnie brzmi...)
4. Najważniejszy punkt programu: WYDAJ JAK NAJWIĘCEJ pieniędzy, to może będziesz tym najlepszym i w nagrodę otrzymasz możliwość KUPIENIA w normalnej cenie podręczników z podpisami autorów - z jednej strony dalej parcie na kasę, a z drugiej...na aukcji taki podręcznik pewnie miałby sporą cenę(przyznam szczerze, że nie orientuję się ;) ), a kolekcjoner i tak wyda i tak wyda, więc... chyba nienajgorzej.
5. Kup zestaw startowy, to pozwolimy Ci posłuchaj jak gadamy o naszych super figurkach :D Przyznam szczerzę, że bym posłuchał, ale jeśli trzeba kupić zestaw startowy... Średnio :/

Jaki z tego wniosek? Portfele w dłoń i biegnijmy do Złotych Tarasów wypełniać kiesy panom z GW ;D Na Facebooku swoją obecność zapowiedziało blisko 40 osób, więc... może starczy na jakiś zegarek dla kierownika sklepu ;)

2 komentarze:

  1. Ano, taki już jest ten "wspaniały" świat figurkowy - wszystko kręci się wokół gotówki, którą mamy My (gracze), a chcą ją od nas Oni (producenci figurek). Ale fakt, GW robi to w sposób bardzo, rzekłbym, bezpośredni, i to jest odgórna metoda, nie tylko made by Poland.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No to wielka szkoda. Ale, pod jednym z pytań na FB znalazłem to: "osoba przyprowadzona dostaje doswiadczenie w postaci zagrania i pomalowania figurki ktora dostaje w prezencie do domu". Brzmi dobrze. Muszę teraz znaleźć kogoś kto mnie "przyprowadzi" :D

      Usuń